Widząc Wasze zainteresowanie modelingiem, dostając mnóstwo zapytań o zdjęcia i fotografów rozpoczynam nowy cykl wpisów, w których będę odpowiadał na pytania związane z moją pracą. Przedstawię Wam również najlepszych fotografów, z którymi warto nawiązać współpracę i pokażę efekty mojej współpracy z nimi. Dodatkowo postaram się pomóc tym, którzy poważnie myślą o karierze w modelingu, nawiązać kontakt z artystami i doradzę na czym powinni się skupić budując swoje portfolio.

Arthur Aleksanian

Zajmuje się fotografią ponad 8 lat 🙂 Jakiś czas temu pracowałem jako steward w liniach lotniczych i wtedy zdjęcia nieba i chmur były moją pasją, ale teraz uwielbiam robić portrety 🙂

Arthur jest fotografem, z którym pracuję od dłuższego czasu głównie przy sesjach street’owych. Jego zdjęcia idealnie nadają się do bloga i na social media. Jego pomysły często pokrywają się z moimi, dlatego praca z nim jest przyjemna i szybka. Fotograf bardzo dobrze operuje zarówno światłem naturalnym jak i sztucznym studyjnym. Jest ambitny i zawsze robi mnóstwo różnych ujęć. Sprawdza się również przy sesjach komercyjnych, wizerunkowych. Zresztą, sprawdźcie sami!

Instagram @arthur_aleksanian