Koniec roku 2017 zbliża się wielkimi krokami. To dobry czas na refleksje i podsumowanie dotychczasowej pracy, a więc popijając rozgrzewającą herbatę z imbirem, biorę się do pracy.

Szczerze mogę powiedzieć, że rok 2017 był lepszy od poprzedniego i było w nim kilka przełomowych momentów. W 2017 roku również podjąłem najważniejsze decyzje w moim życiu – oświadczyłem się swojej wybrance życia Karolinie <3 i zakupiłem swoje pierwsze mieszkanie w Warszawie.

Nadal się rozwijam

Tak samo jak w 2016 rok 2017 przyniósł mi ogrom pracy, dzięki której się w 100% spełniam i rozwijam, poznając nowych, wspaniałych ludzi. Modeling przerodził się z mojego hobby w moją pełnoetatową pracę, z którą wiąże plany na przyszłość.

W mijającym roku 2017 miałem okazję pracować z takimi firmami jak: Asos, Pawo, Answear, Atlantic, Avon, Top Secret, Briju, House, James Button, Primamoda, Polskie Koleje Linowe, Bohomoss, Outhorn, Gino Rossi, Surge Polonia, Ikea i wiele wiele innych. Ponadto moje zdjęcia i wywiady były publikowane w: TVP2, TVN Style, Men’s Health, Logo, Playboy, Joy oraz różnych portalach internetowych i kanałach YouTube. Poszerzyłem swoje portfolio o kilka tysięcy różnorodnych zdjęć współpracując z najlepszymi fotografami z Polski i zza granicy.

Rozwój moich social media przyczynił się do nawiązania współpracy z takimi markami jak: Plac Trzech Krzyży, Bulova, Time&More, BaByliss, Mivo.pl, WEAR Medicine, LaMania, Ron Dorff, Mustasz, iMad, Perli smile spa, Optique Exclusive i wiele innyh. Przy okazji dziękuję Wam z całego serca bo na Instagramie @kamilnizinski jest Nas już ponad 45 tys! <3

Podróżować to żyć

W roku 2017 odwiedziłem znacznie więcej miejsc niż rok wcześniej. Razem z Karoliną zwiedziliśmy Majorkę, Tenryfę, Gomerę oraz kilka niemieckich miast w tym Berlin, Frankfurt i Lipsk. Dzięki pracy w branży modelingowej byłem też w kilku włoskich miastach ( Florencja, Rzym, Bari ), Czarnogórze, Austrii i Niemczech. Podróże sprawiają mi niezwykła radość, inpsirują i dzięki nim na prawdę czuję, że żyję pełnią życia, dlatego chcę Was również zachęcić do podróżowania bo jest tyle niesamowitych miejsc godnych zobaczenia, a życie takie krótkie :/

Rodzina przede wszystkim

W tym roku kilkukrotnie przekonałem się, że nie wszyscy ludzie w mojej branży są godni zaufania. Kilka osób mnie zawiodło i zraniło, co zabolało ponieważ sam staram się być dobrym i uczciwym człowiekiem. Pseudo przyjaciele poklepywali mnie po plecach i okłamywali, a kiedy poczułem się wykorzystywany, odwrócili się. Dowiedli oni, że pieniądze i zyski są dla nich ważniejsze niż przyjaźń.

Na szczęście to już przeszłość, którą się kompletnie przestałem przejmować. Jestem bogatszy o doświadczenie i silniejszy. Siłę w trudnych chwilach dali mi rodzina i najbliżsi przyjaciele. Pokazali mi, że mogę liczyć na nich o każdej porze dnia i nocy. To oni również motywują mnie do dalszej pracy i podejmowania ryzyka.

Co przyniesie nowy rok?

Sam jestem ciekaw. Nie da się przewidzieć przyszłości, ale jestem pełen nadziei. Już w styczniu mam kilka dużych planów, projektów do zrealizowania z branży modowej i kosmetycznej, a także szykuje się do wylotu za granicę na kilka tygodni. Tym razem poza Stary Kontynent, dlatego zachęcam Was do obserwowania moich poczynań na Instagram’ie.

Szczęśliwego Nowego Roku 2018!

fot: Arthur Aleksanian

Koszula Medicine
Swetr Medicine
Spodnie Medicine
Zegarek Bulova
Buty MIVO/Tommy Hilfiger