Ramatuelle Beachwear to marka wykreowana u podnóża wzgórz w okolicy Saint-Tropez słynąca z produktów kąpielowych najwyższej jakości. Motywy i modele szortów inspirowane są luksusowym stylem życia rodem z Lazurowego Wybrzeża. Produkty Ramatuelle cenią sobie szczególnie celebryci i gwiazdy jak np. holenderska modelka i aktorka Doutzen Kroes czy DJ David Guetta.

Ramatuelle Beachwear Summer 2018

Po raz pierwszy mam przyjemność współtworzyć lookbook tej eksluzywnej marki, a co za tym idzie mam dla Was mały prezent z tej okazji, ale to za chwilę. Najpierw odpowiem na pytanie dlaczego produkty Ramatuelle są takie wyjątkowe? Diabeł tkwi w szczegółach – emblematy i elementy dekoracyjne widoczne na materiale są bardzo wyraźne i doskonale wykończone, niektóre fasony posiadają unikatowe hafty i nadruki oraz kieszonki na klucze czy karty bankowe.

Największe wrażenie robią spodenki z linii Magic Print. Na pierwszy rzut oka wydają się być zwykłymi spodenkami, do czasu kiedy zetkną się z wodą. Dzięki specjalnej tkaninie na spodenkach, po zamoczeniu w wodzie, pojawiają się nadruki, a zaraz po wyschnięciu znów stają się niewidoczne. Model dostępny jest aż w pięciu różnych kolorach. Do każdych kąpielówek dostajemy wykonany z identycznego materiału worek służący do przechowywania spodenek.

Prezent dla obserwujących

Dla wszystkich obserwujących mam prezent, o którym już wcześniej wspominałem 😀 Jest to kod rabatowy upoważniający do zniżki o wartości 20% na całą kolekcję Ramatuelle Beachwear w sklepie online znajdującym się pod tym linkiem.

Kod KAMILN20 należy podać na stronie koszyka przy składaniu zamówienia.

fot: Karol Kacper