Co facet taki jak ja może zmienić w swoim wyglądzie? W porównaniu do kobiet nie mamy dużego pola do popisu. Możemy zmienić styl ubierania, skrócić lub zapuścić zarost na twarzy lub wybrać się do dobrego fryzjera. Ja postawiłem na metamorfozę fryzury w jednym z najlepszych salonów w Warszawie – Studio Fryzur M. Dziewoński & Co. – dokonaną przez genialną kreator fryzur Majkę Ptasznik.

Studio Fryzur M. Dziewoński & Co.

Salon Mikołaja Dziewońskiego znajduje się na ulicy Mokotowskiej 71. Niebanalny wystrój wnętrz, cudowna obsługa sprawiają, że czuję się bardzo komfortowo w tym miejscu. Co ważne za doskonałą jakością usług stoją bardzo przystępne ceny. Studio Fryzur M. Dziewoński & Co. współpracuje przy wielu pokazach mody, produkcjach telewizyjnych, czy sesjach fotograficznych, a wśród klientów firmy są osoby z pierwszych stron gazet.

Majka Ptasznik – Kreator Fryzur

Maja, jak sama mówi o sobie, jest fryzjerem – stylistą z 10-letnim stażem pracy. Zajmuję się stylizacją, wizażem i kreowaniem wizerunku. Pracuje przy tworzeniu sesji zdjęciowych, kampanii reklamowych czy teledysków. Fryzjerstwo, to nie tylko moja praca zawodowa, to przede wszystkim moja pasja. Pasja, którą pragnę każdego dnia coraz bardziej rozwijać. – dodaje Maja.

Moja metamorfoza

Zdecydowałem się skrócić moje włosy. Nie przyciąć o 1-2 cm, a skrócić o minimum 7 cm. Włosy, jakie miałem, sięgały mi prawie do krawędzi żuchwy. Stylizowanie ich zaczynało robić się męczące i czasochłonne.  Fryzura świetnie sprawdzała się do zdjęć, ale była niepraktyczna w funkcjonowaniu na codzień, dlatego oddałem się w doświadczone ręce Majki. Włosy zostały wystylizowane przy użyciu produktów szwedzkiej marki Waterclouds z linii The Dude. Poniżej zdjęcia z mojej wizyty i efektów naszej współpracy ✂️

Piszcie jak Wam się podoba moja nowa fryzura 😀

Koszula Kragelman
Chinosy H&M
Zegarek Gino Rossi
Buty Adidas