No i stało się 😀 Po 1,5 roku pomieszkiwania w Warszawie kupiłem moje pierwsze mieszkanie. Trochę ponad 40m² w czego skład wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, sypialnia, hol i loggia. Do tego dochodzi miejsce postojowe w garażu podziemnym. Metraż idealny dla pary – lokal nie jest ani za mały, ani za duży, jest w sam raz. Mieszkanie jest częścią inwestycji Wola Libre zlokalizowanej przy ulicy Obozowej 20 na warszawskiej Woli.

Inwestycja Wola Libre

Inwestycja powstaje zaledwie 4 km od Centrum. W jeje pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, pętla autobusowa i druga linia Metra, więc łatwo stąd dojechać w każde miejsce w Warszawie. Odległa o 1 km obwodnica gwarantuje szybki wyjazd poza miasto.

Projekt autorstwa renomowanej pracowni Hermanowicz Rewski Architekci wyróżnia interesująca schodkowa fasada budynku. Przeszklone loggie i balkony zapewniają dodatkowe wyciszenie mieszkań. Dwupoziomowe zielone patio i efektowne tarasy na dachach wzbogacają projekt o niezwykłe walory wizualne.

Wola Libre oferuje lokale od 27 do 123 m²: Soft Lofty z ogrodem, mieszkania z balkonem lub loggią i apartamenty z tarasem na dachu.

To dopiero początek..

Planowane zakończenie inwestycji ustalono na drugi kwartał 2018r. Mieszkanie zostało kupione w stanie developerskim co znaczy, że te 40m² będziemy mogli wykończyć według własnych upodobań 😀 Coś czuję, że nie jeden raz dojdzie do małej sprzeczki z Karoliną o to jaki ma być kolor ścian w sypialni, jakie płytki w kuchni, kafelki w łazience itp. itd. W każdym razie chciałbym Wam pokazać każdy z etapów od zakupu mieszkania do momentu odebrania kluczy i wprowadzenia się. W jakiej formie uda mi się to przedstawić jeszcze w 100% nie wiem 😛 Prawdopodobnie będzie to vlog na moim kanale YouTube, a więc już dziś zapraszam Was do subskrybowania.

Koniecznie dajcie znać co o tym myślicie.

wizualizacje: Wola Libre