Trochę Nas ta pogoda przetrzymała. Raptem od kilku dni możemy się cieszyć słonecznym i bezchmurnym niebem. W to niedzielne popołudnie spacer ze swoją połówką po Warszawskim Starym Mieście to chyba najlepszy pomysł na relaks. Często zastanawiacie się co ubrać w taki dzień? Moja propozycja to nieformalna elegancja z kolekcji polskiej marki ROY.

New basic in tradition

Marka ROY charakteryzuje się najwyższą jakością produkowanych ubrań, które szyte są na terenie Polski. Materiały używane do produkcji uszlachetniane są z wykorzystaniem procesów Garment Wash, Enzyme Wash i Stone Wash. Dzięki temu uzyskują miękkość i odpowiedni wygląd, długo zachowują  kolor i rozmiar oraz gwarantują przyjemność noszenia. Dopracowane detale, ciekawe łączenie podszewek, wyraziste lamówki i precyzyjne wykończenia – to właściwe dla tej marki znaki rozpoznawcze.

Elegancki mężczyzna czuje się wygodnie

Ja do swojej niedzielnej stylizacji, z letniej kolekcji tej polskiej marki, wybrałem beżowe chinosy, do tego wzorzystą koszulę, a na nią bawełnianą, chabrową marynarkę. Na nogi założyłem bardzo wygodne, odpowiednio dobrane – aby nie zrobić sobie bolesnych otarć – buty z nowej kolekcji Conhpol. Dodatkiem były okulary Nika z magicznymi soczewkami Transition, które opisywałem Wam wcześniej.

Jak Wam się podoba całość? Dajcie znać 😀

fot: Arthur Aleksanian

Marynarka ROY
Koszula ROY
Chinosy ROY
Buty Conhpol
Okulary Optique Exclusive