Po raz kolejny krata jest hitem sezonu jesiennego. Mam wrażenie, że ten wzór nigdy nie przestanie być modny i zapewne wielu z Was przyzna mi rację.

Flanelowy faworyt

Mijając witryny sklepowe nie da się nie zauważyć, że krata wręcz króluje zarówno w kolekcji męskiej jak i damskiej. Zdecydowanie jest to element garderoby pasujący do większości innych ubrań i dodatków. Aktualnie bogata gama połączeń kolorystycznych stwarza wiele możliwości wyboru. Moim faworytem została ciepła koszula flanelowa w kolorach czerwieni i czerni. W porównaniu z bawełnianymi koszulami, flanelowa dobrze chroni przed chłodem.

Sportowy charakter

Koszulę postanowiłem zestawić  z czarnymi joggerami, aby całość nabrała bardziej luźnego, sportowego charakteru. Joggery idealnie komponują się z koszulą dzięki obecności wstawek czerwono- czarnej kraty. Do tego sportowe obuwie rownież z czerwonymi akcentami. Myślę że w Waszej szafie nie powinno zabraknąć koszuli w kratę. Z pewnością będzie to zakup, który posłuży nawet na kilka sezonów. Bez obaw, trend ten w najbliższym czasie nie wyjdzie z mody.

A Wy jakie połaczenie kolorystyczne kraty preferujecie?

_mg_2446_mg_2439kor _mg_2450 _mg_2475

Flanelowa koszula escoli.pl
Joggery escoli.pl
Buty Vans