Pogoda w ostatnim czasie Nas nie rozpieszczała i odbierała Nam motywację do czegokolwiek. Padało akurat wtedy, kiedy znalazłem wolny czas do zrobienia nowych inspiracji na blog i akurat wtedy, kiedy jeden z moich ulubionych fotografów wybierał się do stolicy, ale czego ma się przyjaciół! Szybki telefon do Rico i cała restauracja Rico’s Concept do mojej dyspozycji 😀 Dzięki temu powstał świetny materiał na blog. Dziś podzielę się z Wami pierwszą stylizacją. Rico’s Concept cz. I – jeans jacket.

Jeans jacket

W końcu udało mi się dorwać odpowiednią kurtkę jeans’ową – oversize z przetarciami i dziurami. Sami powiedzcie, nie wygląda stylowo? 😀 Mam w planach ją jeszcze lekko zmodyfikować, żeby była unikatowa. Mianowicie chciałbym, żeby moja znajoma artystka stworzyła coś niecodziennego na tylnej części kurtki, ale to jest dopiero zamysł i do realizacji jeszcze trochę czasu zleci. Kurtkę jeans’ową połączyłem z fajnymi, ciemnymi jeans’ami, z dużymi dziurami na kolanach., a do tego moje ulubione Lacoste’y. Tak jak kiedyś wspominałem, nie łączcie jeans’u w tym samym kolorze bo wyjdzie komiczny kombinezon 😛 Stylizacja luźna, idealna na codzień – jak tylko maj się ogarnie i pokaże się trochę słońca..

Skull T-shirt

W sklepie ZARA w Domach Towarowych Wars Sawa Junior kupiłem design’ersą koszulkę z motywem czaszki. Sama czaszka zrobiona jest z cekinów i uwaga tutaj bajer – element jest zaprojektowany tak, że możemy zmienić kolor czaszki z zielono-żółtej na białą jednym ruchem ręki! 😀 Ogólnie podoba mi się ten pomysł i na pewno koszulka pojawi się w innych stylizacjach. Przy tej stylizacji zostawiłem czaszką kolorową, żeby ożywić całość.

Piszcie jak Wam się podoba ta stylizacja. Wkrótce pojawi się część II.

fot: Jacek Woźniak

Kurtka ZARA
Koszulka ZARA
Spodnie ZARA
Buty Lacoste
Biżuteria Scoreccione