Wybaczcie, że na drugą część Rico’s Concept kazałem Wam tak długo czekać. Opóźnienie spowodowane było klejeniem video do tego postu, a także moim wyjazdem na długo wyczekiwany urlop. Na szczęście wróciłem i zabieram się do nadrabiania zaległości. Dziś pokaże Wam drugą stylizację, a w niej khaki jacket.

Khaki jacket

Rozglądając się za lekkimi kurtkami, na chłodniejsze dni w sezonie wiosna/lato trafiłem kurtkę, która wprowadzi wiosenną swieżość do mojej szafy. Khaki jacket ze świetnymi, starannie wyhaftowanymi kwiecistymi wzorami prosto od ZARA. Jak tylko ją zobaczyłem od razu wpadła mi do głowy jeans’owa stylizacja przełamana właśnie tym ciuchem. Jak moja wizja wyszła w praktyce możecie zobaczyć poniżej 😛

Fotograf  – Jacek Woźniak

Zarówno zdjęcia jak i video wyszły spod ręki jednego z moich ulubionych fotografów, z którymi miałem okazję pracować. Jacek ma ogromne pojęcie o fotografii, a także retuszu zdjęć w Photoshop’ie czy Lightroom’ie. Prowadzi swój kanał na YouTube z tutorialami i poradami dla początkujących osób z branży foto. Widać, że fotografia to nie tylko jego hobby, ale część życia, dlatego serdecznie zapraszam Was do sprawdzenia kanału YT JacekWPhoto i Facebook’owej strony Jacek Woźniak Fotografia Portretowa i Muzyczna.

fot: Jacek Woźniak

Kurtka ZARA
Spodnie ZARA
Buty Lasocki
Biżuteria Scoreccione