Po tygodniowym pobycie w Hamburgu wróciłem z nowymi doświadczeniami i kolejnymi celami do osiągnięcia. Udało mi się nawiązać też nowe kontakty, ale jak bardzo się one przydadzą dowiem się w najbliższym czasie. Do tej pory „rozkładałem parasol”, aby uchronić się przed rozczarowaniem teraz łapie nim marzenia.

Czy inwestycja się zwróci?

Szczerze mówiąc wyjazd do Hamburga był pewną inwestycją. Każda inwestycja niesie ze sobą jakieś ryzyko. Nikt też nie zagwarantuje, że kiedyś się zwróci. Podjąłem to ryzyko i mam nadzieje, że swoją szansę w Hamburgu wykorzystałem na 100%. Objeździłem Hamburg wzdłuż i wszerz, odwiedzając osoby, firmy, które poleciła mi moja tamtejsza agencja modeli i pokazałem się tam z najlepszej strony. Czas pokaże..trzymajcie kciuki ??

Wiatr w oczy..

Mój powrót z Niemiec do Polski był prawdziwym koszmarem i trwał w nieskończoność. Wylot z Hamburga został odwołany dosłownie 5 minut przed boarding’iem, kiedy już bagaż rejestrowany znajdował się na pokładzie samolotu linii Eurowings. Powód? Brak załogi ? Do tej pory nie mogę pojąć tego jak to jest możliwe. Niedoszli pasażerowie zostali poinformowani, aby udać się do biura pechowej linii i przebookować bilet. Tak też zrobiłem. Po 2h stania w kolejce Pani z biura poinformowała mnie, że do Warszawy dziś nie polecę, ponieważ z polskim LOT’em nie współpracują, a innego połączenia do Warszawy nie ma. Zachowując trzeźwość umysłu zapytałem czy jest połączenie z jakimś innym miastem w Polsce. Dzięki Bogu był lot z przesiadką do Krakowa i zdecydowałem się, że lepiej dotrzeć późno w nocy niż nocować na lotnisku.

Do Krakowa dotarłem po północy. Dzięki Waszej pomocy na Instagram’ie szybko zameldowałem się w apartamencie przy samym dworcu, skąd wczas rano miałem pociąg do Łodzi na sesję. Bardzo Wam dziękuje za wszystko! Nawet za te propozycje imprezy w Krakowie ❤️?

Również dzięki Waszej pomocy walczę o odszkodowanie, które należy się od linii lotniczych za odwołany lot. Jesteście wspaniali!

Konkurs Gino Rossi

Do mojej kolejnej, jesiennej stylizacji użyłem zegarka od Gino Rossi. Tutaj mam konkurs dla Was. Możecie wygrać model zegarka ze zdjęć ⌚️ Wystarczy tylko kilka kroków, żeby wziąć udział w konkursie. Więcej informacji na Instagram’ie @kamilnizinski. Możecie tez wygrać damski model zegarka u @karolinaczyzowska. Zachęcam do działania ??

fot: Arthur Aleksanian

Płaszcz H&M
Swetr H&M
Spodnie H&M
Zegarek Gino Rossi
Buty Prima Moda