Z dumą mogę ogłosić, że w tym roku dołączyłem do fantastycznej akcji charytatywnej I WEAR I SHARE organizowanej przez 2BE Club pod patronatem Acer Polska, której misją jest wyposażenie domów dziecka w komputery.

I WEAR I SHARE

Każdy z Was może przyłączyć się do Nas i zainspirować przyjaciół! Niech obdarowane zostaną setki, nie dziesiątki placówek. Wystarczy, że na stronie www.thfhero.com zakupisz koszulkę, założysz ją, zrobisz sobie ciekawe zdjęcie, wrzucisz je na Instagram i przypniesz hasztag I WEAR I SHARE #THFhero.

Koszulkę zaprojektował sam Wojtek Haratyk, który od lat rozwija estetykę urban dandy. Zadebiutował w 2010 roku na OFF Festival w Kielcach, pokazując kolekcję męską, za którą otrzymał wyróżnienie. Trzykrotnie prezentował swoje ubrania podczas autorskich pokazów w ramach łódzkiego Fashion Week Poland.

Finał akcji odbędzie się w piątek 18-go maja w 2BE Club ul. Ratuszowa 3, Bielsko-Biała.

Rabat w sklepie MIVO

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym MIVO oferującym obuwie takich marek jak: Geox, Tommy Hilfiger, New Balance, Converse, Vans, Clarks, Calvin Klein i wielu innych, mogę się dziś podzielić kodem rabatowym, który upoważnia do zniżki o wartości 20% na całą, nieprzecenioną kolekcję do zamówienia powyżej 50zł! Kod rabatowy KNIZINSKI20 należy użyć na stronie koszyka na www.mivo.pl.

Myślę, że każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie. Szczególnie polecam obuwie marki Lacoste i sneakers’y, które najbardziej przypadły mi do gustu, które możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.

fot: Bartek Kliś

Koszulka THFHero
Spodnie Pull&Bear
Pasek Bellera
Buty MIVO/Lacoste