Ostatnie miesiące żyłem newsami dotyczącymi mojej inwestycji na Woli, apartamentu, w którym razem z narzeczoną planujemy wkrótce zamieszkać. Teraz czuję, że sprawy nabrały tempa bo WŁAŚNIE ODEBRALIŚMY KLUCZE ?

Wielki dzień

Tak długo wyczekiwany, że fakt posiadania własnego mieszkania nie docierał do mnie aż do dnia, w którym dostałem e-mail z zaproszeniem na jego odbiór. Termin ustalony i co teraz? Nie wiedziałem na co zwrócić uwagę przy oględzinach inwestycji, nawet nie mam żadnych narzędzi by sprawdzić czy ściany są równe lub czy zgadzają się wymiary pomieszczeń z tymi na papierze. Tutaj przyszła pomoc z portalu pewnylokal.pl, gdzie udało mi się zamówić usługę odbioru mieszkania za 249 zł.

Kiedy nadszedł ten wielki dzień byłem lekko zestresowany i modliłem się, żeby wszystko było w porządku. Niepotrzebnie naczytałem się w Internecie z jakimi problemami borykali się ludzie w trakcie odbioru domu czy mieszkania – krzywe lub popękane ściany, porysowane okna i ramy okienne, opadający sufit, nierówna wylewka.. Kiedy Pani Ania ( specjalistka ds. obsługi klienta ) zaprowadziła nas do lokalu, otworzyła drzwi i zaprosiła nas do środka poczułem pewną ulgę bo na pierwszy rzut oka było wszystko w porządku. Specjalista z pewnylokal.pl od razu zabrał się do pracy szukając jakichkolwiek wad w pomieszczeniach, a my z Karoliną i architektami z R-Design podziwialiśmy całość i w głowach wyobrażaliśmy sobie jak zaadaptujemy projekt do wnętrza. Po półtorej godziny oględzin i miłej rozmowie z Panią Anią przystąpiliśmy do podpisywania protokołu odbioru lokalu. Nasz specjalista znalazł kilka drobnych wad takich jak np. drobna rysa na parapecie ( której ja bym pewnie nie zauważył ) lub źle wyregulowane drzwi wejściowe. Nic poważnego i obiecano nam, że wady znikną jeszcze tego samego dnia, dlatego podpisałem mieszkanie stając się w pełni jego właścicielem.

To dopiero początek

Klucze odebrane, specjaliści ustaleni, zamówiony towar wkrótce do nas dotrze, a więc powoli wszystko będzie nabierać kształtów. Czuję, że jeszcze dużo przed nami, ale teraz jestem szczęśliwszy bo widzę, że moja praca przynosi realne efekty. Jestem z siebie dumny dając narzeczonej bezpieczeństwo w fizycznej postaci.

Ciemniejsza wersja M2

Na Wasze życzenie udostępniam wizualizacje projektu mieszkania w ciemniejszej wersji. Ta wersja została odrzucona ponieważ wydaje mi się, że czerń przytłoczyłaby niewielki lokal. Wizualizacje same w sobie są piękne i szkoda byłoby ich nie pokazywać, dlatego chętnie Was nimi zainspiruję. Projekt oczywiście wykonali R-Design.

Zapraszam do śledzenia naszych social media @kamilnizinski i @karolinaczyzowska, gdzie będziemy inspirować Was w temacie wykańczania domu.

Wizualizacje R-Design