Bycie w związku daje wiele możliwości w każdej dziedzinie życia. Szczęśliwe pary nierzadko chcą pokazać światu swoje uczucia, zamanifestować jak bardzo się kochają. Robią to na różne sposoby. Jeden z nich najlepiej definiuje parę – wspólny styl. Spójnym stylem można pokazać, że tworzy się na prawdę udany związek.

Perfekcyjnie dopasowiani

Na spacer, na obiad czy na randkę zawsze staramy się ubierać tak, aby nasze stylizacje były spójne. Zdarzają się oczywiście dni kiedy ja mam ochotę ubrać się na sportowo, a moja połówka wybiera coś bardziej eleganckiego. W takie dni idziemy ulicą w odległości kilku metrów od siebie ¯\_(ツ)_/¯ Tak na poważnie to zawsze znajdziemy jakiś kompromis bo pamiętajcie, że najlepiej wygląda się z uśmiechem na twarzy, a ubrania to tylko dodatek

fot: Arthur Aleksanian

Delikatnie i kobieco

Karolina wybrała całkowicie letni look. Do koronkowego topu zdobionego z tylu zamkiem dobrała w nieco cieplejszym odcieniu spodenki z wyższym stanem przewiązywane w pasie. Całość uzupełniła letnimi sandałkami od PrimaModa, które świetnie dopełniają stylizację ze względu na wyróżniający się słupek.

fot: Arthur Aleksanian

Elegancki beż

Ja na spacer ubrałem letnią, jasno-beżową koszulę od Zara ze stójką zamiast kołnierzyka i podpięciem na rękawie. Spodnie w podobnym odcieniu, które lekko podwinąłem przy kostce i do których założyłem skórzany pasek bellera. w kolorze mahoniowym. Na tą wycieczkę do Ogrodu Krasińskich wybrałem lekkie i komfortowe, szare mokasyny ze skóry zamszowej od PrimaModa. Zegarek Gino Rossi z linii Premium wzbogacił całą stylizację i nadał jej szyku.

fot: Arthur Aleksanian