Już tylko kilka dni dzieli nas od międzynarodowego święta zakochanych, a Ty zastanawiasz się co kupić swojej Drugiej Połówce? Kult świętego Walentego w Polsce stał się popularny w latach ’90 XX wieku i od tamtej pory sprawia Nam nie lada problem.. Mi udało się go rozwiązać 😛

Prezent dla niej

Najpiękniejsze co możemy dać ukochanej osobie to czas spędzony razem. Z dala od codzienności i monotonni. Żadne prezenty nie zastąpią wspólnego wyjścia do eleganckiej restauracji na kolację z kieliszkiem szampana. Przy okazji mogę Wam polecić jedno z piękniejszych miejsc w Warszawie na randkową kolację – Rico’s Concept. Jest to nowa, chińska restauracja o wystroju Art déco. Budynek, w którym ponad 100 lat temu mieściły się łaźnie tureckie,  znajduje się się na Krakowskim Przedmieściu, zaraz przy wejściu do Uniwersytetu Warszawskiego.

Wracając do tematu prezentów i wspólnego spędzania Walentynek, fajnym pomysłem jest zorganizowanie sobie sesji zdjęciowej, dla upamiętnienia tego co Was łączy. Zdjęcia nie muszą być mega profesjonalne, a w sieci znajdziecie wielu fotografów, którzy są otwarci na współpracę na zasadach TFP. Razem z Karoliną w końcu udało nam się zorganizować taką sesję. Poniżej możecie zobaczyć jej efekty.

A Wy jak spędzicie Walentynki?

fot: Denis

Partnerzy:
Bohomoss
Ivon-Sklep
Sugarfree
Kragelman
Scoreccione
Gino Rossi
Royal Roses