Spoglądając za okno ciężko jest powiedzieć, że mamy wiosnę. Chciałoby się już pochować te grube swetry i kurtki głęboko do szafy i zarzucić na siebie coś lżejszego, coś świeżego. Dla mnie jak i dla wielu z Was ta zima jest za długa, dlatego każdy słoneczny dzień staram się wykorzystać w 100%.

Wiosenno-letnie inspiracje

Efektem tego pożytecznie wykorzystanego czasu jest ta sesja. Otwiera ona nowy cykl moich wiosenno-letnich stylizacji i inspiracji dla mężczyzn takich jak ja – ceniących sobie dobry styl i szanujących swoje pieniądze. Poniżej przykład, jak super okazję można czasem wyłapać w sieciówkach i to nie w sezonie wyprzedaży. Kurtkę widoczną na zdjęciach kupiłem w Zara za jedyne 129 zł! Została przeceniona z 249 zł, a że idealnie wpasowała się w mój gust to nawet nie zastanawiałem się nad jej zakupem. Zestawiłem ją ze sztybletami marki Domeno. Sztyblety są efektem mojej współpracy z Domeno i będą wkrótce w sprzedaży w kilku wariantach kolorystycznych. Do tego dołożyłem białą koszulkę z nadrukiem Guess i moje ulubione jeans’y z przetarciami. Dodatkami jakie użyłem do wykończenia stylizacji są: ciemnobrązowy pasek bellera, zegarek Gino Rossi na srebrnej bransolecie i okulary od Tonny. Jak dla mnie jest perfekcyjnie.

Co z tymi włosami?

Jestem 3 miesiące po zabiegu Regenera Activa i dla zaspokojenia Waszej ciekawości powiem krótko – widzę efekty. Mało tego, nie tylko ja je widzę. Coraz więcej osób, z którymi mam styczność zwraca mi uwagę na moją gęstą czuprynę, szczególnie fryzjer, rodzice czy narzeczona. Jest gęściej, a do finałowej kontroli pozostał jeszcze miesiąc. Bądźcie cierpliwi. Efektami z zabiegu pochwałę się prawdopodobnie w połowie maja i postaram się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości, a także chętnie odpowiem na Wasze pytania.

fot: Arthur Aleksanian

Kurtka ZARA
Koszulka Guess
Spodnie Zara
Pasek Bellera
Zegarek Gino Rossi
Buty Domeno
Okulary Tonny