Regulamin określa warunki dokonywania zakupów drogą elektroniczną poprzez składanie zamówień za pośrednictwem strony www.kamilnizinski.com. Sprzedawcą jest:

Kamil Niziński
ul. Krucza 19/18
00-0525 Warszawa

Warunki ogólne

 1. Kupujący to osoba, która dokonuje zamówienia produktów za pośrednictwem strony www.kamilnizinski.com zgodnie z zasadami tego regulaminu.
 2. Dokonując zakupu, kupujący potwierdza, iż zapoznał się z treścią regulaminu i w pełni go akceptuje.
 3. Regulamin zawiera informacje o:
  • czasie i metodzie dostarczenia przedmiotu zamówienia,
  • zasadach odstąpienia od umowy,
  • miejscu i sposobie składania reklamacji.
 4. Regulamin w formie elektronicznej jest dostępny na stronie www.kamilnizinski.com i złożenie zamówienia oznacza jego akceptację.

Składanie zamówienia

 1. Zamówienia są składane drogą elektroniczną.
 2. Zamówienia są przyjmowane do realizacji następnego dnia roboczego od momentu złożenia, a w soboty, niedziele i święta realizowane od godziny 9.00 następnego dnia roboczego.
 3. Składane zamówień nie wymaga rejestracji.
 4. Przy składaniu zamówienia na www.kamilnizinski.com konieczne jest wypełnienie formularza i podanie:
  • imienia i nazwiska,
  • adresu,
  • adresu dostawy (jeśli jest inny niż podany powyżej),
  • telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail,
  • wyboru formy dokonania płatności spośród podanych poniżej:
   • przesyłka Paczka24 (płatność z góry zwykłym przelewem bankowym) 10 PLN,
   • przesyłka Paczka24 pobraniowa (płatność dokonywana przy odbiorze przesyłki) płatne 15 PLN,
   • darmowa wysyłka w przypadku zamówień na sumę od 400 PLN.
 5. Dane osobowe kupujących są przechowywane i przetwarzane zgodnie z polityką prywatności.
 6. Po otrzymaniu zamówienia, sprzedający powiadamia kupującego o konieczności dokonania wpłaty (w przypadku wyboru formy zwykłego przelewu bankowego) na konto:
  Kamil Niziński
  Bank Millenium
  26 1160 2202 0000 0003 2971 0514

  W tytule proszę wpisać numer zamówienia, podany po złożeniu zamówienia.

 7. Umowa zostaje zawarta na odległość po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez sprzedającego.
 8. Termin realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych.
 9.  W razie braku dostępności danego produktu, sprzedający informuje o tym kupującego, który może podjąć decyzję o odstąpieniu od umowy.
 10. W razie braku dostępności produktu, sprzedający zobowiązuje się zwrócić wszelkie otrzymane płatności w ciągu 14 dni.

Odstąpienie od umowy

 1. Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od dostarczenia przesyłki. Kupujący musi zgłosić taki zamiar drogą listową lub elektroniczną.
 2. W przypadku odstąpienia od umowy, kupujący po zgłoszeniu zwrotu jak najszybciej wysyła przedmiot na adres sprzedającego podany w preambule niniejszego regulaminu.
 3. Zwracany przedmiot musi być nieużywany, nienaruszony i należycie zapakowany tak, by nie uległ uszkodzeniu podczas przesyłki.
 4. Przesyłka zwrotna musi zawierać informację z numerem konta, na które zostaną zwrócone środki.
 5. Sklep zobowiązuje się wysyłać zwrot pieniędzy w terminie do 14 dni od uznania zwrotu.
 6. Uprawnienia określone w niniejszym ustępie odnoszą się do sprzedaży konsumenckiej – mają one zastosowanie tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w kategoriach niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub zawodową.

Procedura reklamacji

 1. Wszystkie produkty są oryginalne, pochodzą z legalnego źródła i są wytworzone z gwarancją najwyższej jakości.
 2. W przypadku uszkodzenia w trakcie przesyłki lub niezgodności towaru z opisem lub z zamówieniem należy skontaktować się ze sprzedawcą drogą elektroniczną wraz z opisem przyczyny niezgodności. Kupujący ma prawo roszczeń określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U. Nr 141, poz. 1176, z późn. zm.).
 3. Reklamacje są realizowane w ciągu 30 dni kalendarzowych od czasu otrzymania przesyłki od kupującego. Kupujący zostanie poinformowany o statusie reklamacji drogą mailową lub telefoniczną.
 4. Uprawnienia wskazane 1 pkt 2 i 3 odnoszą się do sprzedaży konsumenckiej.

Polityka prywatności

 1. Składając zamówienie, kupujący zgadza się na przechowywanie danych w bazie w celu realizacji umowy. Dane personalne kupujących nie będą udostępniane żadnemu zewnętrznemu podmiotowi innemu, niż wymagający do pełnej realizacji zamówienia i rozliczenia go.
 2. Administratorem bazy danych, zawierającej dane personalne klientów, którzy dokonywali zamówień za pośrednictwem drogi elektronicznej, jest Sprzedający.
 3. Dane personalne udostępnione przez kupującego są chronione prawem przez Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 roku. Przechowywane dane są chronione zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych 9Dz.U.2014, poz.1182) by zapobiec dostępowi co nich przez osoby trzecie.

Postanowienia końcowe

 1. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych i są cenami netto.
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów, dodawania nowych produktów, oferowania promocji, dokonywania zmian w przedmiotach już dodanych itp.(nie dotyczy zamówień dokonanych przed dokonaniem zmian).
 3. Przesyłki są realizowane na terenie Polski. W przypadku przesyłek zagranicznych obowiązuje inny koszt przesyłek do indywidualnego uzgodnienia.
 4. W przypadku realizacji płatności przelewem bankowym, płatność powinna zostać uiszczona w ciągu maksymalnie 5 dni od momentu złożenia zamówienia.
 5. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z błędnego użytkowania oferowanych produktów.
 6. Sprzedający zastrzega sobie możliwość dokonywania zmian w Regulaminie. Obowiązujący regulamin to ten, który obowiązywał w momencie składania zamówienia.