W ubiegłą niedzielę odbyły się pierwsze warsztaty fotografii sensualnej, które razem z fotograf Ewą Szymańską zorganizowaliśmy w pięknych wnętrzach Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Do dyspozycji mieliśmy piękne wnętrza restauracji jak i wyjątkowe apartamenty, w których podzieleni na grupy uczestnicy zdobywali doświadczenie i realizowali swoje fotograficzne projekty.

Warsztaty z Ewą Szymańską

Ewa zajmuje się fotografią od 10 lat. Ogromne doświadczenie w fotografii sensualnej oraz buduarowej pozwoliło jej stać się jednym z najbardziej znanych fotograf kobiecych portretów w Polsce. Na swoich zdjęciach potrafi uwiecznić płeć piękną w szlachetnej, eleganckiej oprawie. Sesje sensualne wykonane przez Ewę ukazują emocje w wyjątkowy sposób. W swojej pracy wykorzystuje przede wszystkim sprzęt Canon. Ewa Szymańska jest również retuszerem High End i bardzo dobrym nauczycielem, dlatego na warsztaty fotografii sensualnej zgłosiło się wielu chętnych chcących poznać jej kunszt pracy.

Vol. 1

Na pierwszych warsztatach fotografii sensualnej razem ze mną zapozowały dwie piękne modelki: Aleksandra Szczyglińska oraz Agata Konieczna. Ich zachwycająca uroda, kobiece kształty i umiejętność pozowania sprawiły, że każdy kadr uchwycony przez fotografów był bezbłędny. Dzięki podzieleniu kursantów na małe grupy, każdy z nich miał możliwość sfotografowania modelek w kilku różnych stylizacjach w tym w uwodzicielskiej bieliźnie. Dodatkowe pozy w parach pobudzały wyobraźnie i urozmaiciły współpracę.

W przerwie uczestnicy mogli wypić gorącą kawę i skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez restaurację Endorfina. Całość przebiegła w miłej i przyjemnej atmosferze. Po spotkaniu zainteresowani otrzymali od Ewy wskazówki dotyczące retuszu wybranych zdjęć. Pierwsze warsztaty fotografii sensualnej zostały bardzo dobrze ocenione. Dostaliśmy wiele zapytań o kolejne edycje spotkań. Na pewno będziemy je chętnie organizować. Niestety przez panującą pandemię koronawirusa i obowiązujące obostrzenia kolejne warsztaty odbędą się najbliżej w pierwszym kwartale roku 2021. Prawdopodobnie będzie to przełom lutego i marca. Informacje o tym znajdziecie na moich social media.

Poniżej znajdziecie kilka ujęć z warsztatów.

KamilOla__1__bwwarsztaty_sensualne_2warsztaty_sensualne_5KamilOla__3__bw

fot: Ewa Szymańska